Kas teadsid, et keskmiselt kasutatakse isiklikku autot vaid 4,5% ajast ehk ligikaudu 33 tundi kuus? Igakuised kulud isiklikule autole ületavad aga tavaliselt 300-400 eurot.

Lisaks auto ostuhinnale kaasnevad kulud ja kohustused, mida pead autoomanikuna pidevalt täitma. Fakt on see, et need pigem ajas kasvavad kui vähenevad. Autoremondikoda tuleb külastada vähemalt kaks korda aastas rehvivahetuseks, vanema auto puhul tihenevad hooldusajad. Kütusehinnad tõusevad ja ummikud on jätkuvalt suuremates linnades tipptundidel probleemiks.

ELMO Rent 2.0 kutsub Sind oma igapäevased sõidud ära tegema vaid 99 euro eest kuus!

Kuupakett hinnakiri:

 

UUS! Öö ELMOga! Nüüd saad rendiauto enda juurde ööseks jätta, et hommikul kiirelt ja mugavalt tööle jõuda ning selle eest ei pea Sa midagi juurde maksma. Vahemikul kella 19.00-8.00ni tööpäevadel, kui autot ei kasutata ehk „auto uksed suletud“ perioodil ei jookse ajatariif ja tasu on 0.-eurot. Täpsemalt saab lugeda SIIT
Neil tingimustel on Sinu käsutuses kogu ELMO Rent autopark kõigis rendipunktides nii Tallinnas, Narvas, Tartus kui suvehooajal ka Pärnus vastavalt vabade autode saadavusele.

Kuupaketiga liitumise soovist anna meile teada, helista klienditoe telefonil 527 2626 või kirjuta info@elmorent.ee.

Kuidas toimub kuupaketiga renditeenuse eest arvestus?

Kuupaketiga liitumisel teeme 99-eurose ettemakse Sinu pangakaardilt ning õnnestunud makse korral hakkabki uus pakett kohe kehtima. Täpselt 1 kuu möödudes liitumisest summeerime kõigi Sinu kuu jooksul tehtud sõitude aja minutipõhiselt, samuti läbitud kilomeetrid ning teeme kuuarve võimalike lisatundide ja kilomeetritasu eest vastavalt tegelikule kasutusele. Arvele lisandub ka järgmise kuu eest kuutasu, juhul kui Sa ei ole teavitanud meid soovist kuupakett lõpetada. Kogu arvelduse teostame automaatsete maksete maksetena pangakaardilt.  Ei mingit lisa ajakulu sulle. Lihtne!

Hea teada!

 • Parkimine on kesklinnas  ja rendipunktides tasuta.
 • Enamasti asuvad rendipunktid toidupoodide/kaubandus- ja ärikeskuste sissepääsude juures.
 • ELMO kiirlaadimisvõrgus ja ELMO Rent tavalaadijates on rendiautode laadimine tasuta. Hübriidautole ise kütust eraldi ostma ei pea, vajadusel saad tankimiseks kasutada autos olevad kütusekaarti.
 • ELMO Rent elektriautoga saab sõita mööda ühistranspordirada ja vältida ummikuid.
 • Meie autorent on ööpäevaringne ja põhineb iseteenindusel – broneeri vaba auto mil iganes soovid kas auto juures seistes mobiili teel või kaugteel veebirakendusest.
 • Võtmevaba lahendus on mugav – ava auto uksed mobiiliga ja sõida, ei mingit ajakulu rendiauto võtmete järgi minemiseks kuhugi kontorisse!
 • Elektri- ja hübriidauto soojeneb talvel paari minutiga, lisaks on autodel roolisoojendus, ees- ja tagaistme soojendus.
 • Talvistel teedel on Sulle abimeesteks stabiilsuskontroll, veojõukontroll ja ABS pidurid.
 • ECO mode režiimi kasutades suurendad läbisõitu kuni 10%, samuti tagab see parema stabiilsuse teel.
 • Firmaauto hüved töötajale on ilma erisoodustusmaksuta – renditeenuse puhul saab nii era- kui ärisõite teha ega pea neid eristama. Vajadusel saab äriklient eristada hõlpsasti era- ja ärisõidud ning automaatne arvelduse teeme meie, ei mingit sõidupäeviku täitmise ajakulu.
 • ELMO Rent kasutajaks saamine on lihtne ja kiire – täida veebirakenduses mõned väljad, vali makseviis, nõustu kasutustingimustega ning võidki asuda sõitma.