Sõnaosav turundussepp

Puhas sõidurõõm

Sõnaosav turundussepp

on kiirelt välisriikidesse kasvava ja kõige keskkonnasõbralikuma börsiettevõtte ELMO Rendi sõnumite ning kuvandi sepistaja. Meid on vaja Sinu oskustega käsitööna ääsiga pehmendada, külmas karastada ja veel palju erinevalt vormida.
Maailmas ühe esimese elektriautode jagamise ettevõttena on täna ELMO Rendil, kui ka kiirelt kasvaval globaalsel sõidukijagamise sektoril, veel palju peidus. Samas kui väikese roheettevõttena pistame rinda tugevate konkurentidega, siis meie kommunikatsiooni- ja turundusmeetodid peavad olema veelgi nutikamad.

Turundus- ja kommunikatsioonijuhilt eeldame:

  • Oskust omandada visioonist väärtuslik ja see levitada igale sihtgrupile kompaktselt ning selgelt
  • Sotsiaalmeedia toimimise tugev kogemus
  • Keskkonnasäästule panustamist ja prioritiseerimist
  • Meeskonna ja partnervõrgustiku ehitamise- ning hoidmise kogemust
  • Kohusetunne ja pingetaluvus

Palun lisa oma CV juurde ka kuni 2lk pikkune kaaskiri, kirjeldamaks kuidas sinu käe all ELMO Rent suudaks turunduses konkureerida tugevate sisepõlemismootoriga sõiduki jagajatega, kuidas me börsiettevõttena säilitaksime oma kogukondlikku ja chilli suhtumist ning kuidas lahendaksid uuele välisturule sisenemiseks turunduse ja kommunikatsiooni.

Kui oled hetkel tänase või potentsiaalse ükssarviku palgal, siis lisa lühidalt juurde, mis väärtust lisaks meie meeskonda ja eesmärkidesse tooksid.

ELMO Rent on hokikepi esimese tõusukaare juures ning meeskonnana hakkame kiirelt kasvama uutele välisturgudele. Sõiduki jagamise sektor on palju rohkem kui arvata oskad, seega igav ei hakka Sul kindlasti. Ühe kõige keskkonnasõbralikuma Nasdaq börsiettevõttena ja ka chilli suhtumisega on meil meeskonnana ees uusi ja põnevaid väljakutseid, tagasilööke ja avastusi- kui see pakub sulle motivatsiooni, siis oleme täna just Sinu jaoks.