Andmekaitse valguses teeme ülevaate makseviisidest. Alates eelmise aasta novembrist saab Elmo Rent sõitude eest tasuda kas pangakaardi või ettemaksuga. Pangakaart on kiire ja mugav viis tasumiseks, ettemaks esindab kõige lähemalt varem toiminud arvega tasumise makseviisi.

Pangakaardimakse on lihtne ja turvaline. Aktepteerime enim kasutusel olevaid krediitkaarte ja deebetkaarte, millel on internetimakse funktsioon aktiviseeritud. Täna peaksid kõik uued deebetkaardid selle funktsiooniga olema. Vajadusel saab seda hõlpsasti aktiviseerida.
Makseke
skus AS pakub meile turvalist ühendust Sinu pangakaardi ja meie süsteemi vahel. Kaardiandmed on nii turvalised, et isegi meie kui teenusepakkuja ei näe neid. Maksekeskus AS on Eesti Post AS (Omniva) tütarettevõte ning Finantsinspektsiooni järelevalve all.
Pärast iga sõitu toimub automaatselt summa pärimine Sinu pangakontolt ja makse teostatakse automaatselt.

Ettemaks on sarnane arvega tasumise makseviisile. Selle eelistamisel ei ole Sul muud tarvis teha kui täpsustada iseteeninduse kaudu ettemaksu summa. Ettemaksuarve tuleb automaatselt e-mailile. Siin palume mõistvat suhtumist öösel ja nädalavahetusel, kus teie poolt ülekande jõudmine meie kontole ja selle sissekandmine võib võtta kauem aega.

Ei oska otsustada? Soovitame valida pangakaardimakse, tasumine automaatne protsess ning pole vajadust jälgida ettemaksukontol piisava raha olemasolu ning teostada eraldi makseid.

Kui soovid muuta makseviisi, ettemaksu summat või kaardiandmeid, siis anna märku info@elmorent.ee.

ELMO Rent elektriauto rentimine on lihtne, säästlik ja turvaline!