ELMO Rent on käivitanud uue ärisuuna, et pakkuda ettevõtetele kokkuhoidu autopargiga seotud kuludelt. Mais-juunis lisandub ELMO Rent autoparki 33 uut elektrisõidukit, mis lubavat pikemat sõiduulatust ja sobivad hästi just ärisõitudeks.

„Näeme, et täna on kõige parem aeg vaadata üle oma ettevõtte püsikulud. Kui ettevõtte autopark ei ole täiel määral kasutuses, siis tasub kalli liisingu asemel kaaluda kuupõhist renditeenust. Seejuures on kindlustus, kütus, hoolduskulud jms. juba rendihinna sees ja suur väärtus on elektriautode ja hübriidide keskkonnasõbralikukkus,“ rääkis ELMO Rent ärisuuna juht Ivar Vilmer.

Maksimaalne kasutus

Autodele paigaldatud tehnoloogiaga suudab ELMO Rent analüüsida ettevõtte autopargi tegelikku nõudlust ja kulusid, mille alusel saab selle kasutust automatiseerida ja optimeerida. „Tahame pakkuda ettevõtetele võimalikult mugavat ja paindlikku lahendust – kontori ees ootab töötajaid alati täpselt nõudlusele vastav kogus telefoniga avatavaid autosid, seega on autopark maksimaalselt kasutuses. Samuti saavad töötajad ELMO Rent sõidukiga koju sõita, selle ööseks enda juurde jätta, et hommikul õigeaegselt taas tööle tulla,“ ütles Vilmer ja lisas, et kuna elektrisõidukitega on lubatud sõita ka ühistranspordirajal, saab seeläbi vältida tipptundide ummikuid linnatänavatel.

Uued mudelid

ELMO Rent populariseerib kodumaist ja rohelisemat alternatiivi liiklemiseks ning jagamismajandust üldisemalt. Möödunud suvel lisandusid ELMO Rent autoparki uued hübriidsõidukid, tänavu jaanuaris jõudis klientideni veel 10 uut hübriidi. Juba on klientide käsutuses uued Renault Zoe´id, lisanduvad veel Škoda cityGO ja Volkswagen E-up mudelid. Kokku kasvab ELMO Rent autopark 2020. aasta jooksul enam kui 100 sõidukini.

Tutvu sõidukitega ja võta meiega ühendust telefonil 50 96563 või ivar@elmorent.ee.