Alates tänasest, 29. märtsist lisandus autoparki 4 hübriidautot Toyota Prius ja kokku on meie klientide kasutuses 34 sõidukit. Hübriidauto Toyota Prius võimaldab teha pikemaid sõite, ilma vahetankimise või laadimiseta saab läbida kuni 800 km. 

Hübriidautod soetati ELMO Rent ja Minirent ühinemise kaudu.  Alates tänasest on nii endiste Minirent kui tänaste ELMO Rent klientide kasutuses 34 sõidukit ja 22 rendipunkti Tallinna ja Tartu suuremates keskustes. Minirent kliendid viiakse automaatselt üle ELMO Rent broneerimissüsteemile, et nad saaksid jätkata harjumuspäraselt teenuse kasutamist veelgi suurema autovaliku ja rendipunktide kaudu. Ühtlasi suletakse tänane Minirent broneerimissüsteem.

„Minirendil on parim kogemus autode lühirenditeenuse pakkumisel ning usume, et üle 7 aasta väärtusliku kasutusstatistikat aitab ka ELMO Rent teenuse kasutusmugavust senisest veelgi kiiremini tõsta“ selgitas otsust ELMO Rent tegevjuht Enn Laansoo, Jr.

Ostutehing on osa ettevõtte strateegiast kujuneda Eesti juhtivaks keskkonnasõbralike autode jagamismajanduse põhise kasutuse pioneeriks. „Meie visioonis on ELMO Rent kõrge ambitsiooniga ja tulevikukindel ettevõte. Üha enam eurooplasi loobuvad auto omamisest ja eelistavad seda vajaduspõhiselt rentida. Toetame omalt poolt trendi teenuse kättesaadavuse laiendamisega Eestis,“ selgitas Enn Laansoo, Jr.

Eestlased on veel jätkuvalt liialt liisingulembesed ja soovivad pigem olla kasutatava auto omanikud, tulevik on aga eelkõige jagamismajanduse põhise autokasutuse päralt. „Tublid trendiloojad eesotsas Taxify´ga on juba muutnud meie sõiduharjumusi. ELMO Rent teenuse kontseptsioon avaldab mõju auto omandamise lõpmatu kasvu piiramisele,“ usub Laansoo, Jr.

ELMO Rent lühirenditeenus on juba täna soodsam kui taksosõit. Keskkonnasõbralike elektri- ja hübriidsõidukite lühirenditeenus pakub alternatiivi seni autot liisinud firmadele ja eraisikutele autoga seotud püsikuludest loobumiseks, säästes sellega raha nii liisingu- ja kindlustusmaksetelt ning auto hoolduskuludelt. „Lühirenditeenuse kasutamisega saab optimeerida kulusid, kuna makstakse vaid rendiautot kasutatud aja eest, olgu selleks vajaduseks kasvõi tund päevas tööle- ja kojusõiduks. Omanduses oleval autol on konstantne püsikulu, olenemata selle kasutuse sagedusest,“ lisas Laansoo, Jr.

Hinnakirja ja tingimustega tutvu siin

 

Soovime puhast sõidurõõmu!