ELMO Rent ostab riigi suurima Škodade edasimüüja ŠKODA Tallinn lao uutest elektri jõul töötavatest CITIGOe iV mudelitest tühjaks. Kokku lisandub meie autoparki enam kui 18 ŠKODA ajaloo esimest täiselektrilist seeriaautot.

„Astume globaalse autoturu trendidega ühte jalga. Kui üldiselt on automüük olnud mitmendat aastat languses, siis elektriautode müük liigub vastupidises suunas. ŠKODA ajaloos esimene elektriauto CITIGOe iV on teine etapp ELMO Rendi tänavusest laienemiskavast ning ootame veel suurema õhinaga järgmise mudeli ŠKODA Enyaq saabumist lähitulevikus meie autoparki,“ ütles ELMO Rent tegevjuht Enn Laansoo, Jr.

CITIGOe iV on ŠKODA esimene elektriauto sõiduulatusega kuni 260 kilomeetri ja oma väikeste mõõtude, hea manööverdamisvõime ja väikese kütusekuluga on see ideaalne noortepärane linnaauto. Tegemist on kõige soodsama elektrilise rendiautoga Eestis.

ŠKODA Tallinn on uue ajastu ja esimese ainult elektri jõul liikuva linnaauto üle samuti põnevil. „Oleme keskkonna säästmisel astunud järgmise sammu ja kauaoodatud hetk ŠKODA ajaloos on käes, kus saame tervitada mudelirivi pesamuna, ainult elektri jõul liikuvat linnaautot CITIGOe iV´d,“ rõõmustas ŠKODA Tallinn turundusjuht Agata Rosenberg.

“Meie jaoks on tegu elektriajastu algusega. Lisaks alles Eestisse jõudnud Citigoe iV´ga on 2021. aasta alguses oodata revolutsiooni, kui ŠKODA tuleb välja esimese elektrilise linnamaasturiga ŠKODA Enyaq, mille sõiduulatus küündib kuni 500 kilomeetrini! Heameel on tõdeda, et huvi elektrilise linnamaasturi vastu on juba väga suur ja esimeste seas näeb neid autosid ka ELMO Rent autopargis,“ nentis Rosenberg.

Kokku kasvab meie autopark käesoleval aastal vähemalt 100 keskkonnasõbraliku autoni.