ELMO Rent värske koostööpartner Lumi Capital võimaldab kõikidel Flora ärihoone üürnikel kasutada soodsalt jagamismajandusele toetuvat lühiajalist elektriautode renditeenust.

See on esmakordselt Eestis, kui ärikvartalis saab lisaks äripindadele rentida ka elektriautot ärihoone haldaja kaudu. Lumi Capitali juhtivpartneri Raiko Uri arvates on hästi juhitud ärikeskkond selline, kus suudetakse luua üürnikele lisandväärtust ja kasutada innovaatilisi lahendusi. Antud juhul lühiajalise autorendi näol.

Selline lähenemine on uudne mitmel põhjusel. Olulisim on võimalus ärihoone rentnikel oma tööpäeva paindlikult planeerida. Ajalist võitu ja mugavust annab tööajal tagatud kahe elektriauto valmisolek sõitudeks, nende lihtne broneerimine mobiili teel kui ka võimalus elektriautoga ühistranspordi radu kasutades kiiresti ummikud läbida. Väärtust loob ka ELMO Rent autodele võimaldatud tasuta parkimine kogu kesklinna tasulises tsoonis ning teistes tasulistes parkimistsoonides rendipunktiks määratud kohtadel.

Päevasteks töösõitudeks renditeenuse kasutamise kaudu panustavad Flora ärikvartali rentnikud Tallinna autovabamaks muutmisele ja saavad nii rahalist kui ajalist säästu jagamismajanduse rakendamisest.

Hea teada:

Lumi Capital on kinnisvara investeeringute juhtimisele keskenduv ettevõte. Flora on Lumi Capitali juhitud ärikvartal Kristiine ja südalinna piiril, mis on koduks ca 70 ettevõttele. 2017 aasta lõpus valmis ärikvartalisse ka uus büroohoone.