21. juulil teevad Avatud talude päeva raames oma uksed valla enam kui 300 talu üle Eesti. ELMO RENT keskkonnasõbralike rendiautodega külastajaid ootavad mitmed toredad üllatused taludes kohapeal ja ka võimalus vajadusel elektriautot laadida. 

Elmo Rent FB lehel toimub sellega seoses igasugu põnevat.
Näiteks jaga ürituse all enda planeeritavat sõidutrajektoori teiste ELMO RENT 2.0 kasutajatele, et ka teised saaksid häid mõtteid, mida külastada ning kuidas kõige optimaalsem oleks seda teha. Mida rohkem infot, seda uhkem – lisa ka soovituslikud kiirlaadimiskohad pikemale trajektoorile, et neljarattaline sõber saaks ka vahepeal vajadusel laadida.

Või siis tee oma vahvast päevast pilte ja jaga neid sealsamas ürituse all, märkides end üritusel osalejaks ning lisades #elmorent #avatudtalud. Ära unusta pildile võtmast ka oma neljajalgset keskkonnasäästlikku sõpra ning märkimast, mis talu juures see pilt tehtud on. Siis saavad päevast osa ka need, kes mingil põhjusel osa võtta ei saa ning Sinul võimalus nautida lisaks toredale päeval ka vahvaid auhindu.

Tänutäheks tunnustame parimate piltide ja sõidutrajektooride tegijaid. Peaauhinnaks on ELMO RENT 2.0 poolt tasuta suvepäev elektriautoga vuramiseks.

VAATA täpsemat infot talude päeva kohta ja kui oled kindel mineja, siis BRONEERI auto juba varakult ja kirjuta meile soovist info@elmorent.ee!

Hoiame loodust ja lähme naudime maaelu! Avatud talude päeval osaleb üle 300 talu.

Avatud talude päevale Elmo Rent sõidukiga.