Tule kogukonda

Puhas sõidurõõm

Tule ühine ELMO kogukonnaga, tule teeni oma seisvalt sõiduvahendilt tulu ja vähendame üheskoos keskkonna jalajälge!

 

Mida ELMO Rent Sulle oma kogukonnas pakub?

Lisasissetulek – teeni lisaraha 50, 300, 500 eurot, rohkem või vähem, sõltub Sinust

Ootame keskkonnasõbralike (hübriid, elekter) autosid, kaubikuid, mootorrattaid, tõukerattaid (sh ka mitte mootoriga) ja paku julgelt kasvõi helikopterit (peamine et elektriga:))

 

Kuidas alustada?

Palun saada email info@elmorent.ee järgmiste andmetega: nimi, e-mail, telefon, sõiduvahendi mark ja mudel, aasta

Palun lisa juurde, kui pikalt plaanid anda oma sõiduvahendi jagamisse, kas päeva kaupa, nädala, nädalavahetuse, kuu vms?

 

Mida teeb ELMO Rent?

Meie kontrollime, et sõiduvahend oleks meie kogukonnale sobiv

Garanteerime, et sõiduvahend teeniks teile maksimaalselt tulu – turundus ja müük on meie kanda (omame sõidujagamise  kogemust aastast 2011, aga eks ka meil ole veel palju uut)

Arveldamine 1 x kuus

Kogukonna liikmena saab kasutada ELMO Rendi pargi teisi sõiduvahendeid soodustingimustel

Õnnetusjuhtumi korral aitame Sind selle korraldamisel (meie pakume lahendused, Sina valid), tasume Kasko omavastutuse ja nõuame selle välja sõitjalt- kõik selleks, et Sul oleks vähem peavalu

 

See va kõige tähtsam, raha?

80% tulemist saab sõiduvahendi omanik, aga sealt lähevad kulud maha

20% tuludest saab ELMO Rent

 

Protsent on ahvatlev, aga mida protsendid sisaldavad?

ELMO Rendi 20% teenustasu sisaldab teenuse müügi ja turunduskulusid, sõiduvahendi pargi opereerimist (sh pesu, õnnetusjuhtumi korraldamised ja vastavat IT platvormi), autokontrollerit ja selle sidekulu, Kasko kindlustuse omafinantseeringu sildfinantseering, ägedat meeskonda ja palju rõõmu.

80% sisse jäävad sõiduvahendi tehnilise seisukorra ja hoolduste tagamine (amortisatsioon), liiklus+kasko kindlustus, pesu ja laadimise kulud.

Näide: Sul on muhe hübriid auto, mis teenis kuu jooksul 450 eurot tulu; 450eurost läheb maha 20% ehk 90eurot ELMO Rendi teenustasu ja teostatud 2 pesu 32eur; meie maksame sulle välja 450-90-32=328eur.

Ole tähelepanelik, et 328eurot ei ole Sinu kasum, vaid sinu poolt on vaja tasuda hooldused, liiklus+kasko kindlustused ja kütus. Tunnetuslikult võib antud näite juures Sinu puhastuluks ca 240eur/kuu, mis oleks siis lisatulu seisva auto eest. See teeks aasta kohta pea 3000eurot, mis on ühe korraliku töötaja kahe kuu palk.

 

Tutvustuse lõpuks inspiratsiooniks üks õhusõiduk, meile peamine et keskkonnasõbralikult elektriline. Tule paku oma sõiduvahendit, tule ELMO kogukonda!