Eile lõppenud ELMO Rendi täiendava aktsiaemissiooni käigus märgiti 256 363 aktsiat summas 1 409 996 eurot. Ettevõtte aktsionäride arv suurenes 1500 võrra kokku 4000 aktsionärini.

Emissioonist saadud vahendeid kasutab ELMO Rent 20 kaugjuhitava auto tänavale toomiseks, elektrisõidukite pargi kasvatamiseks, Elektritakso OÜ soetamiseks ja taksosuuna käivitamiseks, eeltööks välisturgudele sisenemisel ja IT-tarkvara edasiarenduseks.

“Hoolimata pühadeperioodil läbiviidud aktsiaemissioonist on tulemus korralik, mis rõõmustab meie meeskonda ja on tunnustuseks, et panustamine keskkonnasäästule ja tehnoloogia innovatsioonile on olnud õige,“ ütles ELMO Rendi asutaja Enn Laansoo Jr. „Suurem aktsiate ja aktsionäride arv peaks tõstma meie aktsia likviidsust ja tooma kaasa ettevõtte arengutele vastavaid hinnamuutusi.“

Meie täiendav aktsiate avalik pakkumine toimus mitmes mõttes vastuvoolu ja võttes arvesse, et tublimad märgivad end mitmekordselt üle, peame järgmisel aktsiate avalikul pakkumisel veel parema ettevalmistuse tegema ja ajastuse valima. Seekord ei olnud meil paremat valikut, kui teha seda pühade ajal. Uuele turule sisenemiseks vajalike uute autode tarneajad on pikenenud enam kui poole aasta pikkuseks ja kuna aastavahetusel avanevad automüüjatele määratud uued müügikvoodid, siis oli ilmtingimata vajalik kohe aasta alguses tagada suuremas koguses uute autode tellimine,“ selgitas Laansoo. „Emiteeritavate aktsiate hinna määramisel lähtusime soovist, et meie esmased IPO märkijad ei peaks hetke turuhinnast tulenevalt allahindlust kogema olukorras, kus ELMO Rent on oma lubadused täitnud ja prognoositud tulemused ületanudki.“

„Oleme tänulikud, et meil õnnestus võita 1535 märkija poolehoid ja tänutäheks pakume kõikidele selle vooru märkijatele ELMO Rendi teenustest 15% soodustust kuni 2022. aasta lõpuni,“ ütles Laansoo.

Palume kõikidel SPO märkijatel end registreerida ELMO Rendi kliendiks (otseviide www.rent.elmorent.ee) ning teavitada info@elmorent.ee, et teaksime tänuavaldusena soodustuse sulle peale määrata.