Reede ja laupäev, 3.-4.mail toimub Tallinna Lauluväljakul ühel ja samal ajal kaks suurt tasuta messi  – automess “Sõidame” ja toidumess “Sööma”. ELMO Rent 2.0 osaleb üritusel programmipartneri ja eksponendina, et propageerida keskkonnasäästlikku mõtteviisi ja jagamismajandusel põhinevat soodsat transpordilahendust ning ootab kõiki tänaseid ja uusi autojagamisteenuse sõpru messile külla.

 

Automessil käsitletakse esmakordselt jagamismajanduse põhimõtteid

3.mail kell 14 võtab pealaval sõna ELMO Rent tegevjuht Enn Laansoo Jr ja avab diskussiooni teemal keskkonnasäästlik jagamisteenus vs auto omamine. See on unikaalne ja esmakordne, et automüüjatest eksponentide hulgas osaleb automessil autojagamisteenuse pakkuja. “Kõik teised eksponendid pigem propageerivad uue auto ostu, meie eesmärgiks on aga laiendada külastajate silmaringi autojagamisteenuse kasudest ja mõistlikkusest,” sõnas Laansoo Jr. “Muutusi on raske ellu viia, eestlased on pigem harjunud omama kui jagama autot. Aga kui vähemalt üks autoostu mõttega tulnud külastaja lahkub messilt lühirenditeenuse värske kasutajana, oleme eesmärgile jälle sammuke lähemal ja tänavatel on üks auto vähem” täiendas Laansoo Jr.

 

ELMOkatele ainulaadne telkla puhkamiseks, aruteluks ja mängudeks

Kui pealaval kired kuumaks köetud, saame jätkata arutelu jagamisteenuse kasulikkusest ja muudel olulistel teemadel juba vabas ja mõnusas ELMO Rent tekllas. See asub vahetult proovisõiduala kõrval. Ilmselt tunnete meie telkla juba kaugelt ära: tulede ja viledega kaunistatud stiilne glämping telk ja läikima löödud ELMO Rent elektriautod peaksid juba kaugelt silma paistma ja teistest eristuma. Allpool toodud kaardilt leiad täpse asukoha.

Me ei veeda aega telklas ainuüksi artuelu ja mugavatel toolidel istumisega. “Kalorid vattideks” generaatorratta võistlusel saab kulutada kasulikult toidumessil hea ja parema maitsmisega kogutud energia. Võistluse parimaid premeerime vägevate auhindadega, mille on välja pannud meiega samu väärtusi jagavad head koostööpartnerid – Sweet Spot festivali pääsmed, Hotell Tartu majutuspakett jpm. Õige meeleolu aitab luua peatselt toimuva legendaarse muusikafestivali Sweet Spot üks DJd-dest, kes mõlemal messipäeval spetsiaalselt selleks telklasse plaate tuleb keerutama. Janu aitab kustutada kohaliku eesti kohalik mahetoodang Birchlagoon kasemahl. Otseloomulikult on võimalik telkla kõrvalt elektriauto käivitada, et üks proovisõit teha.

 

ELMO Rent messi rendipunkt Oru väravas

Messile on oodata väga suurt hulka rahvast ja on hoiatatud parkimiskohtade kitsikusest. 

ELMO Rent kliendid saavad messile tulla ikka keskonnasäästlikult ja parkimiskohtade üle muretsemata. Oru väravas on spetsiaalselt messi ajaks avatud ELMO Rent 2.0 rendipunkt, kus on piisavalt parkimiskohti tulijatele.Samuti seisame hea selle eest, et rendipunktis oleks vabade autode olemasolul sind ootav elektri- või hübriidauto ka messilt pingevabalt kodu poole sõitmiseks. Kui aga soovid olla kindel, et sul on nii tulekuks kui minekuks messi ajal auto olemas, siis anna meile eelbroneerimise soovist märku klienditoele info@elmorent.ee või 527 2626.

 

Tule ja külasta suurejoonelist tasuta 

auto- ja toidumessi maikuu algul, sest mõnus seltskond, olulised aruteluteemad ja vahvad tegevused ootavad sind ja sinu pere!

 

Hoia end kursis messil toimuvaga: