Lihtsustasime makseviisi, lasime Leaf´i aku tühjaks, rendisessiooniga Moskvasse, presidendi külastamiseks ja rannale minekuks uued rendipunktid ning sekka ka mõned prohmakad.

ELMO Rent elektriautod on nüüdseks natuke rohkem kui kaks kuud teedel ringi vuranud. Pikima rendisessiooniga on läbitud 1038 km (Tallinn-Moskva distants), sellele järgneb 825 km. Oleme õnnelikud, et tänaseks on meiega juba 785 aktiivset elektriauto renditeenuse kasutajat.

Meie eesmärgiks on oma heade klientide silmis ära teenida renditeenuse kasutajasõbralikkuse pioneeri tiitel. Pikk tee veel ees, aga oleme selleks juba mõned sammud astunud.

Meil on hea meel teada anda, et lihtsustasime maksevõimalusi ja alates 20.novembrist 2017 on võimalik mugavalt maksta pangakaardiga või tasuda teenuse eest ettemaksuga. Kaob ära tüütu arvete tasumine.  Arvega makseviisi on tänastel klientidel võimalik kasutada kuni 4. detsembrini 2017. Makseviisi saab muuta, logides iseteenindusekeskkonda ja valides kliendi seadete alt sobiv makseviis.

Avasime uued rendipunktid Kadriorus ja Pirital. Peatselt lisandumas rendipunktid Balti jaamas, Pärnu maanteel ja otsime sobivat kohta ka Lasnamäele.

On olnud ka tagasilööke. Tuleb tunnistada, et klienditeenindus on kohati üsna rabe olnud. Piinlik juhtum leidis aset arvete väljastamisega, mille raames haldussüsteemi vea tõttu edastasime kurjad maksmise meeldetuletuskirjad juba arved tasunud klientidele. Samuti oli ühel heal hetkel sõnumite edastamine teenuse aktiviseerimiseks Telia rikke tõttu maas. Pahameelt oleme valmistanud elektriautode omanikele kiirlaadijate ees valesti parkinud rendiautode tõttu.

Klienditeeninduse parendamine on aga meie A&O, millega meie 10-liikmeline meeskond täna aktiivselt tegeleb. Lubame, et detsembris oleme juba paremad, palju paremad.

Meie Facebook ELMO Rent 2.0 kaudu saab end kõige kiiremal viisil kursis hoida tänaste ja homsete muudatustega, seega tule kaema ja kaasa elama. Leidub ka muud huvitavat. Näiteks, testisime ise, kui tühjaks külma ilmaga Leaf´ga aku läheb, avasime natuke oma plaane isesõitvate autode eesmärgist ja palju muud.