Soodne ja tavapärasest renditeenusest erinev keskkonnasäästlikult võtmevaba renditeenus on nüüd kättesaadav nii Narva kohalikele elanikele kui linna külastajatele. Rendipunktid asuvad Astri ja Fama kaubanduskeskuste parklates, elektriauto kiirlaadijate kõrval.

„Narva on üks äge linn ja meie meeskonnal on varem olnud vaid positiivsed kogemused narvakatega. See oli ka üks peamisi põhjuseid Presidendi eeskujul nii-öelda Narva kolida ja alustada seal elektriautode lühirenditeenuse pakkumisega“ rõõmustas ELMO Rent 2.0 tegevjuht Enn Laansoo, Jr.  „Alustasime renditeenuse pakkumist Tallinnas ja Tartus plaaniga laieneda üle Eesti, arvestades seejuures nõudlust jagamispõhise teenuse järgi ja autopargi kasvatamise võimekust. Esimesena lisandus linnadest Pärnu ja nüüd Narva. Narvas osatakse hinnata jagamismajandust ja loodame, et teenus võetakse hästi vastu“, ütles Laansoo, Jr.

Enn Laansoo sõnul hindavad tänased kliendid enim teenuse lihtsust ja soodsust. „Meie renditeenuse kasutamiseks ei ole tarvis tulla kontorisse autovõtmete järgi. Teenus on võtmevaba – auto uste avamine ja sulgemine, teenuse lõpetamine toimub mobiili teel, helistades selleks mobiilile saadetud lühisõnumis toodud telefoninumbritele. Esmakordselt kasutamisel on eelnevalt tarvis vaid end elmorent.ee lehel teenuse kasutajaks registreerida, aktsepteerida teenuse kasutustingimusi ja seegi võtab aega vaid mõne minuti“ täpsustas Laansoo, Jr.

Teenus on soodsam kui taksosõit ja pool tundi maksab vaid alates 2 eurot. Teenuse eest tasumine toimub automaatselt turvalise pangakaardimakse vahendusel ning tasu arvestatakse iga poole tunni eest. „Meil ei ole tavapärase autorendiga kaasnevaid lisakulusid nagu omavastutuse ettemaks või vajadus tasuda kütuse eest. Sõiduhinna sees on ka elektrikulu. Autot saab rentida iseseivalt iga kell  elmorent.ee kaardirakendusel tähistatud rendipunktidest vaba auto valides. Kliendil on pool tundi tasuta aega autoni jõudmiseks“ lisas Laansoo, Jr.

Samuti on võimalik autot rentida kasutajakonto olemasolul ka otse auto kõrval, helistades aknaklaasil toodud numbrile. „Väljud Astri kaubanduskeskusest raske koti või suurema kaubaga, helistad auto uksel olevale numbrile ja saadki soodsalt ja mugavalt koduteele asuda. Ideaalne plaan sisaldaks auto tagasiviimist rendipunkti pere seltsis. Kaubanduskeskuses on ju kino ja saab perega kvaliteetaega veeta, “ pakub Laansoo, Jr välja nutika ja säästliku logistikalahenduse.

Narvas on tänasest võimalik rentida elektriautosid Nissan Leaf. Rendisessiooni ajal on võimalik sõita linnas lühiotsi kui ka kasutada autot pikemateks sõitudeks linnast välja üle Eesti. Võib rentida auto ühest rendipunktist ja tagastada selle teise rendipunkti laadija läheduses asuvatele vabadele parkimiskohtadele. Kui aku on alla 50% rendisessiooni lõppedes, siis tuleb elektriauto parkida ELMO kiirlaadija ees olevale parkimiskohale ja panna laadima.

ELMO Rent koostööpartneriks Narvas on Smile Taxi, kes kannab hoolt autode puhtuse eest ja tagab laetud akudega rendiautod kasutajatele. Samuti pakub ELMO Rent 2.0 koostöös Smile Taxi’ga klientidele kombineeritud transpordivõimalusi. „Näiteks, saab klient koduukse ette tellida takso, et sõita sellega rendiautoni, millega pikemad sõidud juba ise ära teha. See lahendus töötab täna hästi juba Tallinnas ja Tartus, kus meie koostööpartneriks on Elektritakso. Lisaks sellele, et saame koos oma klientidele mugavusteenust pakkuda, võimaldab sarnase valdkonnaga ettevõtete ühistegevus teenuse ülalpidamise kulusid madalal hoida. See omakorda väljendab kliendile teenuse lõpphinnas ja võimaldab seda soodsana hoida, olenemata elu kalliduse kasvust. Meie jaoks on oluline, et oleme kahe ettevõtte koostöö läbi saanud panustada vastutustundliku ettevõttena uute töökohtade loomisele. Tänaseks on loodud 2 uut töökohta ja teenuse nõudluse kasvades võib neid veel lisanduda“ võtab Laansoo, Jr kokku jagamismajandusest saadava kasu.

Registreeri end kasutajaks siin