ELMO RENT võimaldab rentida Mitsubishi i-MiEV’i ja Nissan Leaf’i, mis on ühtlasi Eestis enim kasutusel olevad elektriautode mudelid.

Maanteeameti pool käesoleva aasta veebruaris avaldatud statistikast on näha, et Eestis on registreeritud 546 i-MiEV sõiduautot. Enim on teedel 2012. aasta mudeleid, mida võib leida 453 tükki, kõige vähem on aga registreeritud 2016. aasta mudeleid, mida on liikluses vaid 2.

Populaarsuselt teine elektriauto on Nissan Leaf, mida on registreeritud 416. Kõige enam võib leida 2014. aasta Nissan Leafe.

2010. aastal on Eestis registreeritud ka üks isevalmistatud elektriauto.

Kõiki teisi elektriautode mudeleid liikleb Eesti teedel oluliselt vähem, mis pole ka üllatav. Kui vaadata linnapildis ringi, võib selgelt näha, et Nissani ja Mitsubishi sõidukid on kõige populaarsemad: neid kasutab nii riigisektor kui ka näiteks elektritaksofirmad.

Veeburari seisuga oli Eestis kokku registreeritud 1165 elektri-sõiduautot ehk M1 klassi kuuluvat sõidukit. Lisaks neile võib registrist leida ka ohtralt elektrimopeede ja mootorrattaid.

ELMO RENT on oma panuse andnud esimese kahe mudeli müüginumbritesse oma äsja soetatud 31 elektriautoga (22 Nissan Leafí ja 9 Mitsubishi iMiEVí).