ELMO juhtkonnaga liitus Raoul Järvis, kes on olnud aastaid tegev suuremate ja väiksemate ettevõtete IT valdkondade ja IT arenduste juhtimisel ja arendamisel. Raouli käe all on valminud maailma üks esimesi ja auhinnatumaid takso tellimise mobiilirakendusi Taxipal (2009) ning paljud muud elukeskkonda paremaks tegevat IT-lahendust, kinnisvaraportaalidest AI-ni välja. 

ELMOs asub Raoul ametisse IT arendusjuhina, et rakendada oma kirge ja kogemust tehnoloogia, robootika ja iduettevõtluse valdkonna vastu. 

ELMO asutaja ja värske tegevjuht Enn Laansoo, Jr. lisab Raouli iseloomustuseks juurde, et „tegemist on suurepärase IT-valdkonna eksperdiga, kelle teadmised tehnoloogia megatrendidest ja oskus näha süsteemide taga rakendatavust, toovad ettevõttesse olulisel määral kompetentsi juurde, et kaugjuhitavad autod saaks peatselt tänavatel sõitma hakata“. 

Kristiinale, kes alustas juba 15.juunist, on ELMO usaldanud Prantsusmaa ja Saksamaa turgude käivitamise, sest just nendes riikides on tema kogemused majandusvaldkonna eksperdina kõige tugevamad. Kristiina varasemad kogemused EASi, saatkondade ja Business France juures ning tema laialdased teadmised tehnoloogiavaldkonna ja kaupade ekspordist toetavad ELMO plaane laieneda Eestist väljaspoole. „Soovisime Kristiina Kaldat oma igapäevasesse tiimi, sest tema korraldatud ELMO tehnoloogiat tutvustav Prantsuse-Saksa ringreis juunikuu alguses osutus väga edukaks ja on tõstnud sealsete riikide meedia ning ettevõtete huvi ELMO kaugjuhitava tehnoloogia vastu .“ Ütles Enn Laansoo, Jr. ja täpsustas, et „ Kristiina abiga oleme tegemas laienemiseks vajalikke kokkuleppeid välispartnerite ja riigiametitega“. ELMO eesmärk on aastal 2022 sõita tänavatel kaugjuhitavate autodega nii Eestis, Prantsusmaal kui ka Saksamaal. 

ELMO Rent AS on Eesti ettevõte, kelle peamiseks tegevusalaks on keskkonnasõbraliku sõidukijagamisteenuse pakkumine ja sellega seotud keskkonnasõbralike ning innovatiivsete tehnoloogiate, nagu sõidukipargi IT-opereerimissüsteemi, autokontrolleri ja kaugjuhitava sõiduki, väljatöötamine, turule toomine ja skaleerimine. 

Lisainformatsioon:

Enn Laansoo, Jr.

CEO

enn@elmorent.ee