Lumekoristus autolt on üldiselt tüütu töö, mis talvel paraku sõitmise juurde kuulub. Kuna inimestele meeldib tehtud töö eest ka tasu saada, viskas ELMO Rent välja tööampsu. Iga lumest puhastatud ELMO Rendi auto eest laekub inimese pangakontole 5 eurot. Lisaks saavad kõik vähemalt 5 autot puhastanud inimesed detsembrikuus -20% odavamalt sõita.

“ELMO eesmärk on alati olnud klientidele murevabasid “istu sisse ja sõida” keskkonnasäästlikke rendiautosid pakkuda ning lumest puhtad autod on üks osa sellest. Juhul, kui usinad pühkijad ette pole jõudnud ning klient ise autot lumest puhtaks peab tegema, kindlustame paari minutilise puhastuse eest ka vaevatasu,” ütles ELMO Rendi tegevjuht Julia Nekrassova.

ELMO Rent on taolist kampaaniat korraldanud varemgi. Eelmisel talvel tehti peale kampaania avalikustamist esimese tunniga puhtaks kaheksa autot ja usinaim klient teenis õhtuga 30 eurot.

Kuidas viiekas kätte saada: 

1. Tee lumisest autost pilt (numbrimärgiga) ja saada see ELMO Rendi Facebooki chatti.

2. Klienditeenindus (+372 527 2626avab auto uksed, et saaksid võtta lumeharja.

3. Lükka auto lumest puhtaks ja pane hari autosse.

4. Tee puhtast autost pilt (numbrimärgiga) ja saada see ELMO Rendi Facebooki chatti. 

5. Saadame sulle viieka pangakontole!

Kuidas detsembrikuus -20% odavamalt sõita: 

Tee 5 autot lumest puhtaks ja anname sulle sooduskoodi, mis kehtib terve detsembri. Saad kasvõi teenitud raha eest kohe sõitma hakata.