Aprilli alguses sulgesime Tallinna Linnavalitsuse ees liikluse, et koos partneritega tutvustada tallinlastele tuleviku tänava kontseptsiooni. Peale tavaliikluse sulgemist pääsesid linnavalitsuse eest läbi ainult jalakäijad, kergliikurid, elektrilised mootorrattad ning jagatud keskkonnasõbralikud autod. 

“Tegemist oli sõbraliku lühistreigiga näitamaks, milliseid tänavaid me Tallinnas vajame.” seletas aktsiooni tagamaid ELMO Rendi tegevjuht Julia Nekrassova: “Aina rohkem on hakatud rääkima tuleviku tänavatest, kus autodel enam ülemvõimu ei ole ning linnaruum on antud tagasi jalakäijate ja kergliikurite kätte. ELMO Rent on üks osa sellest ökosüsteemist, sest vähendame autode arvu andes võimaluse mitmel liiklejal kasutada päeva jooksul ühte ja sama autot. Et ökosüsteem oleks terviklik, siis kutsusime ka oma head partnerid aktsioonist osa võtma.”

Aktsiooni käigus sai näha linnavalitsuse eest mööda vuramas elektritõukse, jalgrattaid, elektrilisi mootorrattaid ja jagatud elektriautosid. 

ELMO Rent tänab kõiki partnereid, kes aitasid video valmimisele kaasa: VOK Bikes, CFMoto, Bolt, Tuul, Bikeep, Tehnopol, ÖKU Foodtruck, Solaride ja Pärtel-Peeter Pere.

Aktsiooni raames filmiti tulevikku vaatav klipp, mida saate vaadata SIIT