Täna tuli Bolt välja uue autojagamisteenusega Bolt Drive. Märtsis tulime ise aga välja kaugjuhitava auto tehnoloogiagaja tervitasime konkurenti suure sammu puhul kastitäie kodumaise orgaanilise vahuveiniga. Kingituse toimetasime kohale ELMO Rendi kaugjuhitava elektriautoga.

“Jänesed šampust ei joo,” kiitis Bolti uut teenust ELMO Rendi tegevjuht Julia Nekrassova  ning lisas: “Innovatsioon on julgetele. Kui nemad said nüüd sõidujagamise ettevõttest sõidukijagamise ettevõtteks, siis meie hakkame sõidukijagamise juures varsti tänavatel tiirutama kaugjuhitava sõidukiga.”

Julia sõnul on kaugjuhtimisüsteemi eesmärk, et meie klientide vahel oleks võimalik autosid kontorist ilma kohapealse sohvrita liigutada ja klient saaks ühe nupuvajutusega auto tellida endale ukse ette nagu takso. “Seetõttu leidsime, et kõige õigem viis uut teenusepakkujat turul tervitada on teha seda kaugjuhitava autoga” kommenteeris aktsiooni ELMO Rendi tegevjuht Julia.

Märtsis avalikustasime kaugjuhitava auto tehnoloogia ning samal ajal hakkasime ettevalmistama ka elektrimootorrataste jagamisteenust. “Meie innovatsiooniplatvorm on heitgaasidevaba ajamiga elektrisõiduk, keskkonnahoid on meie teadlik poliitika. Ka oma sõidukijagamiskogukonna loomisel. Kuid tõenäoliselt jääb Bolti sõidukipargis elektriajamiga sõidukite osakaal kahjuks liiga väikeseks,” nendib Julia ja lisab “tegemist on nüüd traditsioonilise autorendi ajastu lõpuga, sest linna ruulivad jagajad ja tore olla üks nendest”

VAATA AKTSIOONIST VIDEOT